Akcie a zľavy

VANS MN LEAGUE BENCH BAG BLACK DISTORTION

VANS MN LEAGUE BENCH BAG BLACK DISTORTION

4,80 € 12,00 €
Časovo obmedzená ponuka
VANS MN LEAGUE BENCH BAG Black/Racing

VANS MN LEAGUE BENCH BAG Black/Racing

7,20 € 12,00 €
Časovo obmedzená ponuka
VANS WM BENCHED BAG BEAUTY FLORAL B

VANS WM BENCHED BAG BEAUTY FLORAL B

7,20 € 12,00 €
Časovo obmedzená ponuka
VANS MN LEAGUE BENCH BAG White/Chili P

VANS MN LEAGUE BENCH BAG White/Chili P

8,40 € 12,00 €
Časovo obmedzená ponuka

FORMULÁR NA ODSTÚPENIE OD ZMLUVY

Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy

 

1. Poučenie o odstúpení od zmluvy Máte právo odstúpiť od tejto zmluvy (objednávky) bez uvedenie dôvodu do 14 dní.Lehota na odstúpenie uplynie po 14 dňoch odo dňa doručenia tovaru (alebo poslednej časti objednaného tovaru) na doručovaciu adresu uvedenú v objednávke.

V súlade s ustanovením § 7 ods. 6 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom a zásielkovom predaji. Pri uplatnení práva na odstúpenie nás prosím čo najskôr informujte o svojom rozhodnutí jednoznačným vyhlásením o odstúpení a to pomocou vzorového dokumentu, ktorý si stiahnete z našej stránky. FORMULÁR NA ODSTÚPENIE OD ZMLUVY.

 

2  Dôsledky odstúpenia od zmluvy

Po odstúpení od zmluvy a doručení kompletného tovaru Vám vrátime všetky platby, ktoré ste uhradili v súvislosti s uzavretím zmluvy, hlavne kúpnu cenu vrátane nákladov na doručenie tovaru k Vám. To sa nevzťahuje na dodatočné náklady, ak ste si zvolili iný druh doručenia ako je najlacnejší bežný spôsob doručenia, ktorý ponúkame. Platby Vám budú vrátené bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní spôsobom, aký ste si vybrali pri odstúpení od zmluvy. Platba za zakúpený tovar Vám bude uhradená až po doručení vráteného tovaru späť na našu adresu.

 

3.Spôsob vrátenia tovaru pri odstúpení od zmluvy

Tovar, od ktorého chcete odstúpiť nám zašlite na adresu nášho skladu: ČSAD Invest Logistics, s.r.o. – Urban Brands, Diaľničná cesta 2, GATE 2, Hala c. DC6, 903 01 Senec , e-mail: info[at]urbanbrands.sk, a to najneskôr do 14 dní odo dňa uplatnenia práva na odstúpenie od zmluvy. Ihneď po odoslaní tovaru nám prosím pošlite avízo - informáciu o odoslaní tovaru spolu s podacím číslom zásielky. Zásielku späť neposielajte ako obyčajný list, pretože nebudete mať doklad o odoslaní, zásielka sa môže stratiť a my nenesieme zodpovednosť za takto zaslaný tovar! Prosím nezasielajte tovar späť ani na dobierku pretože nebude prevzatá.


Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu